iStrojírenství
rámečekNovinkyrámeček
rámečekVýrobarámeček
rámečekAutomatizacerámeček
rámečekEnergetikarámeček
rámečekLogistikarámeček
rámečekITrámeček
rámečekMateriályrámeček
rámečekTechnikarámeček
rámečekByznysrámeček
rámečekVidearámeček
rámečekKalendářrámeček
rámečekFirmyrámeček
 
 

WITTE Automotive udělila ocenění dodavatelům

Společnost WITTE Automotive, výrobce přístupových systémů pro vozidla, ocenila 27.září ve Velbertu v rámci Dne dodavatelů čtveřici svých dodavatelských firem za jejich činnost. Ocenění bylo dodavatelům propůjčeno poprvé v historii v kategoriích Dodavatelská věrnost, Inovace a Kvalita. Dále byla speciální cena udělena dodavateli za inovace nástrojů.

Ve svém proslovu na úvod Dne dodavatelů zdůraznil vedoucí nákupu a člen vedení WITTE Automotive Thomas Koch význam spolehlivých dodavatelů: „Nákup pro nás nepředstavuje pouze cenová jednání, ale intenzivní a včasné zapojení našich dodavatelských firem, abychom nalezli kreativní a z pohledu nákladů výhodná řešení.“ Jednatel WITTE Automotive Rolf-W. Walter poukázal ve svém projevu na perspektivy skupiny WITTE a přizval dodavatele k ještě užší spolupráci: „Prostřednictvím naší mezinárodní aliance VAST (Vehicle Access Systems Technology) se WITTE podílí na celosvětovém růstu a dodává svým zákazníkům globální platformy – to je také šance pro naše dodavatele.“ 

Mezinárodní struktura nákupu WITTE se odráží v seznamu vítězů Dodavatelské ceny: Cenu v kategorii Dodavatelská věrnost získala firma  Giesler Drehtechnik GmbH z města Eslohe v Sársku. Za zvláště dobré výkony v oblasti kvality byla oceněna španělská společnost Soniasa Sasonia de Corte Fino, S.A. z Barcelony. Tento závod vyrábí jemné stříhané díly. Dodavatelská cena za inovace  putuje do rakouské firmy Rejlek Metal & Plastics Group. Zvláštní ocenění za inovativní koncepci nástroje převzal český podnik Strojírenské kovovýrobní družstvo SKD Bojkovice.

V průběhu Dne dodavatelů využilo 44 dodavatelských firem a poskytovatelů služeb z různých produktových skupin ve výstavních stáncích a odborných přednáškách možnost představit své výrobní know-how a nové technologie vedení WITTE Automotive a informovat manažery stejně jako zaměstnance o budoucích trendech ve svém odvětví.Článek zveřejnila firma:
WITTE Nejdek, spol. s r.o.Hodnocení: 4.27
Nezajímavý | Průměrný | ZajímavýNa začátek | Zpět


 
 
Reklama:

Facebook:

iStrojírenství.cz
iStrojírenství na Facebooku
Kontakt:

Telefon +420 587 407 396
Email info@istrojirenstvi.cz

Kontaktujte násDoporučte nás Přidat k oblíbeným Reklama