iStrojírenství
rámečekNovinkyrámeček
rámečekVýrobarámeček
rámečekAutomatizacerámeček
rámečekEnergetikarámeček
rámečekLogistikarámeček
rámečekITrámeček
rámečekMateriályrámeček
rámečekTechnikarámeček
rámečekByznysrámeček
rámečekVidearámeček
rámečekKalendářrámeček
rámečekFirmyrámeček
 
 

VAST China otevřel třetí závod v „Říši středu“

Celosvětový dodavatel pro automobilový průmysl - aliance VAST společně se svými partnery WITTE Automotive (Německo) a americkými firmami STRATTEC SECURITY Corp. z Milwaukee, WI a ADAC Automotive, Inc. z Grand Rapids, MI, otevřela v Taicangu (provincie Jiangsu) třetí závod VAST China. Tímto krokem si VAST dále upevňuje svoji pozici na čínském trhu.

VAST China – zastoupená dalšími závody ve Fuzhou (od r. 2002) a Šanghaji (od r. 2004) – dodává automobilkám a dodavatelům pro automobilovou branži, sídlícím v Číně, přístupové systémy do vozidel. Mezi ně patří zamykací systémy, klíčové garnitury, zámky sedadel a ovládací systémy zámků o ročním objemu ca 60 miliónů EUR (přepočteno). Současné tři závody zaměstnávají celkem zhruba 700 lidí.

Založení závodu v Taicangu bylo nutností, protože oba první čínské závody již dosáhly hranice svých výrobních kapacit. Kromě již zmíněným výrobků bude nyní možné pro čínský automobilový průmysl vyrábět také vnější dveřní kliky v barvě daného vozu. Nový závod proto disponuje také vlastním oddělením vstřikování plastů stejně jako lakovnou.

Slavnostní ceremoniál se setkal s velkou odezvou. Vedle zákazníků, zástupců bank, zástupců amerického velvyslanectví a německé a americké obchodní komory byli mezi hosty rovněž místostarosta Suzhou, paní Gao Cuixia, a stranický sekretář Taicangu, pan Lu Liu Sheng, kteří ve svých proslovech vyzdvihli význam závodu pro budoucí rozvoj regionu.

Díky novému závodu v Taicangu rozšiřuje VAST svoje místní výrobkové portfolio a buduje kapacity a zákaznický servis v Číně a v Asii. Historii úspěchu tak píšeme dále.

 

image_preview(1).jpg

 

image_preview(2).jpgČlánek zveřejnila firma:
WITTE Nejdek, spol. s r.o.Hodnocení: 4.46
Nezajímavý | Průměrný | ZajímavýNa začátek | Zpět


 
 
Reklama:

Facebook:

iStrojírenství.cz
iStrojírenství na Facebooku
Kontakt:

Telefon +420 587 407 396
Email info@istrojirenstvi.cz

Kontaktujte násDoporučte nás Přidat k oblíbeným Reklama