iStrojírenství
rámečekNovinkyrámeček
rámečekVýrobarámeček
rámečekAutomatizacerámeček
rámečekEnergetikarámeček
rámečekLogistikarámeček
rámečekITrámeček
rámečekMateriályrámeček
rámečekTechnikarámeček
rámečekByznysrámeček
rámečekVidearámeček
rámečekKalendářrámeček
rámečekFirmyrámeček
 
 

Společnost Mitsubishi Electric usnadnila vyhledání správného řešení pro jakýkoliv automatizační projekt

Společnost Mitsubishi Electric v rámci konceptu e-F@ctory Alliance vybudovala partnerství s ostatními špičkovými dodavateli a poskytuje tak uživatelům celou škálu odborných znalostí a co možná nejkomplexnější dostupná řešení z jakéhokoliv odvětví.

Společnost Mitsubishi Electric patří mezi špičku v oblasti automatizačních technologií již více než 30 let, nicméně si uvědomuje, že i ty nejlepší automatizační komponenty jsou pouze jedním aspektem rozsáhlého systému. Při budování rozsáhlých systémů uživatelé často potřebují stavět na specifických zkušenostech a hlubokých znalostech předních hráčů v daném odvětví. Právě proto vytvořila Mitsubishi Electric koncept e-F@ctory Alliance, který uživatelům poskytuje přístup ke znalostem potřebným pro vývoj kompletních systémů, a to díky partnerství se společnostmi uznávanými předními výrobci na daném trhu.

Stávající koncept e-F@ctory Alliance zahrnuje více než 20 partnerských institucí z různých odvětví jako jsou komunikace, elektrická energie, drobný instalační materiál, propojení podnikových systémů, datová konektivita, výrobní proces, programování, nebo SCADA systémy. Partnerské společnosti přispívají svými hlubokými znalostmi v daném oboru např. v automobilového průmyslu, zpracování potravin a nápojů, energetického průmyslu, IT, zpracovatelského průmyslu a vodohospodářství. Společnost Mitsubishi Electric neustále pracuje na rozvoji nových partnerských vazeb se společnostmi s podobným přístupem, které jsou zároveň špičkou ve svém oboru, a na začlenění těchto společností do e-F@ctory Alliance.

Chris Hazlewood, Alliance Manager skupiny Factory Automation European Business Group společnosti Mitsubishi Electric říká: „Během našeho dlouholetého fungování jsme získali rozsáhlé zkušenosti v oblasti automatizace výroby a tyto informace jsou sdruženy do jednoho obecného řešení, které jsme nazvali e-F@ctory. Naše filozofie při vývoji e-F@ctory byla jednoduchá: zpřístupnit naše zkušenosti našim zákazníkům tak, aby z nich mohli profitovat. Se službou e-F@ctory Alliance jsme tento koncept dále rozšířili a sdružujeme zkušenosti dalších společností, které mají vedoucí postavení v daném odvětví."Článek zveřejnila firma:
MITSUBISHI ELECTRICHodnocení: 4.54
Nezajímavý | Průměrný | ZajímavýNa začátek | Zpět


 
 
Reklama:

Facebook:

iStrojírenství.cz
iStrojírenství na Facebooku
Kontakt:

Telefon +420 587 407 396
Email info@istrojirenstvi.cz

Kontaktujte násDoporučte nás Přidat k oblíbeným Reklama